Kérjük, írja be a keresendő szót (szavakat), és nyomjon Enter-t!

Ez a marathonrally.com "Tereprali & Offroad" hírrovata. Az összes hír megtekintéséhez használja a hír alatti linket vagy a bal oldali fomenüt.

Aqua-Palace Kupa: Bronzérmes szezonkezdés.

A Varga Racing Team csapata egy nagyon kemény, és izgalmakkal teli hétvégét tudhat maga mögött, szép eredménnyel.

Ahogyan arra számítani lehetett, a pályák nem száradtak egy kicsit sem fel a vasárnapi szakaszokra, hisz este is el-el kezdett esni az eső a Hajdú-Bihar megyei térségben. Az utolsó napon még három szelektív várt a mezőnyre, kettő délelőtt, egy pedig a szerviz után.

Folytatódott a harc a dobogós helyezésekért, bár Fazekas Károlyék bebiztosították az első pozíciót maguknak, de ezen a versenyen minden megtörténhetett, senki sem mehetett biztosra. Varga Imrék vasárnap a megfontolt versenyzés mellett döntöttek, és mind a három szakaszon megbízhatóan teljesítettek. A végeredmény a következőképpen alakult: Fazekas – Horn páros lett az első, majd a Szalay – Bunkoczi páros következett, és a dobogó harmadik fokára a Varga Imre és Szegedi Ferenc álhatott.

„Úgy érzem, elégedett lehetek ezzel az eredménnyel, hiszen sikerült célba érnünk, nem is akármilyen pozícióban, egy olyan versenyen, amit probléma nélkül nagyon kevesen teljesítettek. Volt itt minden, volt, aki fejtetőre rakta az autóját, sokaknak volt műszaki gondja, Hangodi Zoli balesetet szenvedett, akinek mihamarabbi felépülést kívánunk! A pályák nagyon nehezek voltak, mivel rettenetesen csúszott a talaj, így az autót is nehéz volt az úton tartani úgy, hogy az ember ne érezze azt, hogy egy helyben áll, és az autónak nincs semmi gyorsasága. Örülök, hogy így indul az évünk a hazai bajnokságban, jelenleg a kategóriánkat is vezetjük, most jön még a neheze, de törünk előre rendületlenül!” – mondta Imre a verseny végén.

Szintén a Varga Racing Team színeiben indult a Molnár István – Czeglédi Péter páros, akiknek ez volt az első versenyük együtt, mégis a negyedik helyen végeztek összetettben. Imréék mögött ők lettek a T1.1.2 kategória második helyezettjei, és megkapták a rendezőségtől a terep-rallye újonca különdíjat is amellyel motiválni szeretnék a csapat két tagját az előttünk álló további hét versenyre.

2012/04/19 07:31 CET | Szerző: MR/Varga Racing Team/Kónya Rita

Copyright 2007 - 2011 | Impresszum / Kapcsolat / Referenciák | Minden jog fenntartva
Irodák / Képviselők: London | Budapest | Qatar | Cairo | Kuala Lumpur | St. Petersburg | Praha | Manila
Magyar iroda: Kónya Rita | Berzsenyi u. 17. | 8900 Zalaegerszeg | Hungary
Telefon: +36 20 467 52 73 | Fax: +49 30 48 49 83 087 | E-mail: hungary@marathonrally.com