Referenciák

Kérjük, írja be a keresendő szót (szavakat), és nyomjon Enter-t!

Ez a marathonrally.com "Tereprali & Offroad" hírrovata. Az összes hír megtekintéséhez használja a hír alatti linket vagy a bal oldali fomenüt.

Headline: Adrenalin Kupa: Sok homok, kevés meztelen nő

Nagykálló adott otthont az évadzáró Adrenalin Kupának október 5-7. között. A Sólyom Team tesztelésnek fogta fel a viadalt az athéni 24 órás verseny előtt, és ennek megfelelően elvárások nélkül érkezett a Dél-Nyírségbe. Vasárnap pedig fáradtan, de jókedvűen és élményekkel tele indultak haza, várakozáson felüli eredményekkel.

A pénteki prológon kiderült, hogy a mély homok nem kedvez a 2 literes motornak. Szombaton az lett nyilvánvaló, hogy a váltó kettes fokozatának megszűnése nem kedvez a 2 literes motornak. Vasárnap pedig azt a tényt sikerült leszögezni, hogy ha a leszakadt haspáncél ekeként szántja a talajt, az végképp nem kedvez a 2 literes motornak.

Sólyom Olivér: „Bár sok volt a gondunk, mégis nagyon élveztem ezt a versenyt. Jó pályákkal, feszített tempóval, kellemes helyszínen zajlott, csak a rengeteg meztelen női szurkolót hiányoltam. Mit mondhatnék, nem véletlenül volt ez tavaly az év versenye. Nekünk sok hiányosságot megmutatott a HAWKIA-n. Ez jól jött, mert így sokkal felkészültebbek leszünk novemberben Athénban.”

Galbács Mátyás: „Az autó felgyorsult, és ez előhozott pár dolgot, amit ki kell javítanunk, hogy hosszú távon is gyors tudjon maradni. A pályák, az útvonalvezetés és a verseny dinamikája is nagyon tetszett. A versenyen tényleg kevés volt a meztelen női szurkoló.”

A Sólyom Team versenyzőpárosa, Sólyom Olivér és Galbács Mátyás az Adrenalin Kupán az abszolút 4. és a kategória 3. helyezést érte el.

2012/10/09 22:39 CET | Szerző: MR/Sólyom Team MSE/Kónya Rita

Copyright 2007 - 2011 | Impresszum / Kapcsolat / Referenciák | Minden jog fenntartva
Irodák / Képviselők: London | Budapest | Qatar | Cairo | Kuala Lumpur | St. Petersburg | Praha | Manila
Magyar iroda: Kónya Rita | Berzsenyi u. 17. | 8900 Zalaegerszeg | Hungary
Telefon: +36 20 467 52 73 | Fax: +49 30 48 49 83 087 | E-mail: hungary@marathonrally.com